• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 mrt. 21:15Telstar/Schoonderbeek MW1 - MIA MW1Strijland
    9 mrt. 09:00MIA E4 - De Meeuwen E6Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 09:00MIA E2 - Viking E1Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 09:00MIA D2 - ODIK/JansenvdGrift D2Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 09:00ODIK/JansenvdGrift F5 - MIA F4Veluwehal
    9 mrt. 09:00Fiducia E4 - MIA E6Europahal
    9 mrt. 09:30EKVA F1 - MIA F3FBK hal
    9 mrt. 10:00MIA B3 - Korbis B1Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 10:00GG/RMcD Huis Emma D1 - MIA D1Groen-Geelhal
    9 mrt. 11:00MIA E3 - Antilopen/Bloemendal Bouw E3Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 11:00MIA C3 - ESDO C1Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 12:00MIA C1 - Sparta (Zw) C1Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 12:00Nova E1 - MIA E1HF Witte Centrum
    9 mrt. 12:00Reehorst '45 B1 - MIA B2't Riet
    9 mrt. 13:00Kesteren 3 - MIA 9De Leede
    9 mrt. 13:10MIA A1 - Amicitia A1Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 14:45MIA B1 - GG/RMcD Huis Emma B1Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 15:00Telstar/Schoonderbeek D2 - MIA D3De Slag
    9 mrt. 16:00MIA 10 - Fiducia 6Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 16:50EKCA/CIBOD 2 - MIA 3Elderveld
    9 mrt. 17:00Telstar/Schoonderbeek A1 - MIA A2De Slag
    9 mrt. 17:10De Vinken A1 - MIA A4De Boei
    9 mrt. 17:15MIA 7 - Nova 3Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 18:15Telstar/Schoonderbeek 2 - MIA 2De Slag
    9 mrt. 18:30MIA 5 - Telstar/Schoonderbeek 4Fit Academie Bokkeduinen
    9 mrt. 19:10Viking 1 - MIA 1Mariënhoeve West
    9 mrt. 19:40Thor (H) 2 - MIA 6De Kroon
    9 mrt. 19:45MIA 4 - Synergo 4Fit Academie Bokkeduinen
    11 mrt. 18:15Dindoa D3 - MIA D2Dindoa-hal
    14 mrt. 17:30MIA E5 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen E3Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 09:00MIA F4 - Huizen F2Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 09:00MIA D3 - Revival D1Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 09:00MIA E6 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 10:00MIA D1 - Avanti/Post Makelaardij D1Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 10:00Unitas/Perspectief F2 - MIA F1De Sypel
    16 mrt. 10:00OVVO F2 - MIA F2OVVO-hal
    16 mrt. 10:00Dindoa E7 - MIA E3Dindoa-hal
    16 mrt. 10:00Dindoa E6 - MIA E4Dindoa-hal
    16 mrt. 10:00Hemur Enge D1 - MIA D4Allemanswaard
    16 mrt. 11:00MIA F3 - Atlantis F1Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 11:00MIA E5 - Dindoa E9Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 11:00MIA C4 - Wolderwijd/DYZLE C2Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 11:00Woudenberg E2 - MIA E2De Camp
    16 mrt. 11:50Heerenveen C1 - MIA C1Hoekstra hal
    16 mrt. 12:00MIA B2 - RDZ B1Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 12:00Reehorst '45 C2 - MIA C3't Riet
    16 mrt. 12:15KCD 4 - MIA 8Steinheim
    16 mrt. 13:00MIA A2 - RDZ A1Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 13:00Unitas/Perspectief D3 - MIA D2De Sypel
    16 mrt. 13:05Midlandia A1 - MIA A3De Tol
    16 mrt. 14:00RDZ 3 - MIA 5Dijnselburg
    16 mrt. 14:10MIA 3 - Victum 3Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 15:25MIA 2 - Victum 2Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 16:40MIA 1 - Victum 1Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 16:45DOS Kampen/Unique Waterontharders A1 - MIA A1De Reeve
    16 mrt. 17:55Victum 4 - MIA 4Weteringhoek
    16 mrt. 18:00TOP/IAA fresh B1 - MIA B1De Korf
    16 mrt. 18:05MIA 6 - Animo 5Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 19:15MIA 9 - Animo 6Fit Academie Bokkeduinen
    16 mrt. 20:10Telstar/Schoonderbeek 5 - MIA 10De Slag
    16 mrt. 20:40De Meeuwen 4 - MIA 7Meeuwen-hal
    23 mrt. 10:15Spirit F1 - MIA F2De Voorde