• Oefenwedstrijden 1e helft veld '24-'25

    28 jun 2024
  • Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, zullen we ook weer de nodige oefenwedstrijden gaan spelen. Noteer die alvast in je agenda. Zaterdag 17-8-'24 start de seniorenselectie weer met trainen en vanaf maandag 19-8-'24 de overige teams (tenzij je trainer anders heeft afgesproken).

    zaterdag 24 aug '24 STARTDAG  
    15.30 MIA 1  - TZ 1  
    14.00 MIA 2  - TZ 2  
    13.00 MIA 3  - Dindoa 3  
    14.20 MIA 4  - Dindoa 4  
    17.00 MIA 5  - Antilopen 4  
    15.40 MIA 6  - Exakwa 4  
    14.50 MIA 7  - Antilopen 6  
    16.10 MIA 8  - Antilopen 7  
    12.30 MIA A1  - Sparta (N) A1  
    13.30 MIA A2  - Reehorst A1  
    14.00 MIA A3  - Dindoa A3  
    15.30 MIA A4  - Antilopen A3  
    11.15 MIA B1  - Dindoa B1  
    12.15 MIA B2  - Reehorst B1  
    13.00 MIA B3  - Dindoa B3  
    14.15 MIA B4  - Sparta (N) B3  
    10.15 MIA C1  - Dindoa C1  
    11.15 MIA C2  - Reehorst C1  
    12.00 MIA C3  - Dindoa C3 3-kamp
    12.30 Dindoa C3  - Sparta (N) C4 3-kamp
    13.00 MIA C3  - Sparta (N) C4 3-kamp
    9.00 MIA D1  - Antilopen D1  
    10.00 MIA D2  - Antilopen D2  
    11.00 MIA D3  - Dalto D3  
    9.00 MIA D4  - Sparta (N) D3  
    12.00 MIA E1  - DVO E1  
    11.00 MIA E2  - DVO E2  
    10.00 MIA E3  - DVO E3  
    9.00 MIA E4  - DVO E4  
    12.00 MIA E5  - DVO E5  
    11.00 MIA F1  - DVO F1  
    10.00 MIA F2  - DVO F2  
    9.00 MIA F3  - DVO F3  
           
    dinsdag 27 aug '24    
    20.45 MIA 1  - Telstar 1  
    19.30 MIA 2  - Telstar 2  
           
    zaterdag 31 aug '24    
    14.00 ZKC '19 1  - MIA 1 trainingsweekend
    12.30 ZKC '19 2  - MIA 2 trainingsweekend
    15.40 MIA 3  - Dalto 5  
    14.20 MIA 4  - Dalto 6  
    14.20 MIA 5  - Dindoa 5  
    15.40 MIA 6  - Dindoa 6  
    13.20 Sparta (N) 4  - MIA 7  
    12.00 Sparta (N) 5  - MIA 8  
      OVVO 5  - MIA 9  
    13.00 MIA A1  - Antilopen A1  
    13.00 Spirit A2  - MIA A2  
    12.00 Reehorst A2  - MIA A3  
      OVVO A4  - MIA A4  
    12.00 SKF B1  - MIA B1  
    10.30 MIA B2  - Fiducia B1  
    11.00 Reehorst B2  - MIA B3  
    11.45 MIA B4  - DVO B5  
    11.00 SKF C1  - MIA C1  
    12.15 MIA C2  - Fiducia C1  
    11.00 Reehorst C2  - MIA C3  
    9.00 Reehorst D1  - MIA D1  
    10.00 MIA D2  - Fiducia D2  
    10.00 Reehorst D2  - MIA D3  
    9.00 Spirit D3  - MIA D4  
    11.30 Spirit E1  - MIA E1  
    10.00 MIA E2  - Fiducia E1  
    11.00 MIA E3  - Fiducia E2  
    11.00 MIA E4  - DVO E5  
    12.00 MIA E5  - Fiducia E3  
    10.00 MIA F1  - Fiducia F1  
    9.00 Spirit F1  - MIA F2  
    9.55 Spirit F2  - MIA F3  
           
    dinsdag 3 sept '24    
    20.30 MIA 3  - Spirit 3