• Bestuur en Commissies

    In onderstaand overzicht is de huidige samenstelling van het bestuur weergegeven en de aandachtsgebieden (portefeuilles) van de verschillende bestuursleden. Daaronder zijn de voorzitters en/of aanspreekpunten opgenomen van de meeste commissies en de belangrijkste functionarissen.

     

    Bestuur

     

    Naam

    Rol

    Contact

    Portefeuille

    August de Vries

    Voorzitter

    voorzitter@ckvmia.nl
    • Woordvoerder
    • Externe contacten
    • Vertrouwenspersoon
    • Trimmen

    Remco Lansink

    Financiën en Accommodatiezaken

    penningmeester@ckvmia.nl
    • Financiën
    • Sponsoring
    • Accommodatie
    • Keuken / Inkoop
    • Materiaalcommissie
    • Kledingcommissie
    • Tennis
    • Team Gastvrij

    Remco van Woudenberg

    Korfbalzaken

     

    korfbalzaken@ckvmia.nl

    • Senioren Technische Commissie
    • Arbitrage Commissie
    • Jeugd OpleidingsProgramma (JOP)
    • Jeugd Technische Commissie
    • Wedstrijdsecretariaat jeugd
    • Scheidsrechterscoördinator
    • Wedstrijdsecretariaat senioren
    • Oefenwedstrijden
    • Toernooicommissie

    Vacature

    Organisatie en administratie

    bestuur@ckvmia.nl
    • Secretaris
    • Communicatie
    • Schoolkorfbal
    • Ledenwerfcommissie
    • Ledenadministratie

    Robin van der Laan

    Verenigingsleven

    verenigingsleven@ckvmia.nl
    • Jeugdactiviteitencommissie (JAC)
    • Seniorenactivitietencommissie (SAC)
    • Ondersteuning Team Ouders
    • Club van 50
    • Slotdagcommissie
    • Kampcommissie
    • MIA Maniacs

     


    Commissies

     


    Voorzitter

     

    Commissie

    Voorzitter/aanspreekpunt

    Contact

    Trimmen

    Freek Kennis

    trimmen@ckvmia.nl

    Vertrouwenspersoon

    Jiska de Graaf

    vertrouwenspersoon@ckvmia.nl

     


    Korfbalzaken

     

    Commissie

    Voorzitter/aanspreekpunt

    Contact

    Jeugd technische commissie (JTC)

    Christa van Schaik

    jtc@ckvmia.nl

    Senioren technische commissie (STC)

    Marloes van Os

    stc@ckvmia.nl

    Scheidsrechterscoördinator

    Joachim Terra

    scheidsrechters@ckvmia.nl

    Arbitragecommissie

    Jeroen Boshuis

    arbitrage@ckvmia.nl

    Wedstrijdsecretariaat senioren

    Inge Droogendijk

    wedstrijdsecretariaat@ckvmia.nl

    Wedstrijdsecretatiaat jeugd

    Elja Kraan

    jeugdwedstrijdsecretariaat@ckvmia.nl

    Oefenwedstrijden

    Maarten van der Scheer

    oefenwedstrijden@ckvmia.nl

    Toernooicommissie

    Vacature

     

     


    Financiën
    en Accommodatiezaken

     

    Commissie

    Voorzitter/aanspreekpunt

    Contact

    Financiën

    Henk van der Scheer

    penningmeester@ckvmia.nl

    Sponsoring

    Remco Lansink

    sponsoring@ckvmia.nl

    Accommodatie

    Jeroen van der Laan

    accommodatiezaken@ckvmia.nl

    Keuken / Inkoop

    Rien Mulder

    accommodatiezaken@ckvmia.nl

    Materiaalcommissie

    Joris Bos-Moes

    materiaalcommissie@ckvmia.nl

    Kledingcommissie

    Manon Scheltema

    kledinglijn@ckvmia.nl

    Tennis

    Evert Nagel

    tennis@ckvmia.nl

    Team Gastvrij

    Bianca Mulder

     

     


    Organisatie en administratie

     

    Commissie

    Voorzitter/aanspreekpunt

    Contact

    Schoolkorfbal

    Annebeth Venema

    schoolkorfbal@ckvmia.nl

    Communicatiecommissie / pers

    Arianne van Middendorp

    communicatie@ckvmia.nl

    Ledenwerfcommissie

    vacature

    ledenwerving@ckvmia.nl

    Ledenadministratie

    Mijke Breepoel & Nikki van Maanen

    ledenadministratie@ckvmia.nl

     


    Verenigingsleven

     

    Commissie

    Voorzitter/aanspreekpunt

    Contact

    Jeugdactiviteitencommissie (JAC)

    Charlotte Amesz

    jeugdcommissiemia@gmail.com

    Seniorenactiviteitencommissie (SAC)

    Milou van Driel

    feestcommissie@ckvmia.nl

    Ondersteuning Team Ouders

    Hanneke Nagel

     

    Club van 50

    Perry Snijders

    clubvan50@ckvmia.nl

    Slotdagcommissie

    Annebeth Venema

     

    Kampcommissie

    Corina Spruitenburg

     

    MIA Maniacs

    vacature