Bestuur en commissies

In onderstaand overzicht is de huidige samenstelling van het bestuur weergegeven en de aandachtsgebieden (portefeuilles) van de verschillende bestuursleden. Daaronder zijn de voorzitters en/of aanspreekpunten opgenomen van de meeste commissies en de belangrijkste functionarissen.

Bestuur

Naam Rol Contact Portefeuille
Coen Staal Voorzitter voorzitter@ckvmia.nl

Woordvoerder

Externe contacten

Vertrouwenspersoon

Evert Nagel Financiën en Accomodatiezaken penningmeester@ckvmia.nl

Financiën

Accommodatie

Materiaal

Anne Bulsink Korfbalzaken korfbalzaken@ckvmia.nl

Korfbalzaken

Matthijs van den Brink Organisatie en administratie bestuur@ckvmia.nl

Secretaris

Communicatie

Ledenwerving en -administratie

Tennis & trimmen

Coen Wilders Verenigingsleven coen.wilders@ckvmia.nl

Verenigingsleven

Commissies

Korfbalzaken

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Jeugd technische commissie (JTC) Christa van Schaik jtc@ckvmia.nl
Senioren technische commissie (STC) Ilse van Rooijen stc@ckvmia.nl
Scheidsrechterscoördinator Joachim Terra scheidsrechters@ckvmia.nl
Wedstrijdsecretariaat senioren Inge Droogendijk wedstrijdsecretariaat@ckvmia.nl
Wedstrijdsecretatiaat jeugd Elja Kraan jeugdwedstrijdsecretariaat@ckvmia.nl
Oefenwedstrijden Maarten van der Scheer oefenwedstrijden@ckvmia.nl
Toernooicommissie Vacature  

Financiën, accommodatie en materiaal

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Financiën Henk van der Scheer penningmeester@ckvmia.nl
Sponsoring Remco Lansink sponsoring@ckvmia.nl
Club van 50 Jeroen van der Bijl clubvan50@ckvmia.nl
Accommodatie Jeroen van der Laan accommodatiezaken@ckvmia.nl
Keuken / Inkoop Rien Mulder accommodatiezaken@ckvmia.nl
Materiaalcommissie Joris Bos-Moes materiaalcommissie@ckvmia.nl
Verbouwing Evert Nagel  

Organisatie en administratie

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Kledingcommissie Irene van den Brink kledinglijn@ckvmia.nl
Schoolkorfbal Annebeth Venema schoolkorfbal@ckvmia.nl
Communicatiecommissie / pers Vacature communicatie@ckvmia.nl
Tennis Matthijs van den Brink tennis@ckvmia.nl
Trimmen Freek Kennis trimmen@ckvmia.nl
Ledenwerfcommissie vacature ledenwerving@ckvmia.nl
Ledenadministratie Renate Vergeer ledenadministratie@ckvmia.nl

Verenigingsleven

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Jeugdactiviteitencommissie (JAC) Esther Vreeken jac@ckvmia.nl
Seniorenactiviteitencommissie (SAC) Vacature feestcommissie@ckvmia.nl
Ondersteuning Team Ouders Hanneke Nagel  
Team Gastvrij Bianca Mulder  
Kampcommissie Corina Spruitenburg  
Slotdagcommissie Annebeth Venema  
MIA maniacs Vacature  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!