Bestuur en commissies - ckv MIA Amersfoort

Bestuur en commissies

In onderstaand overzicht is de huidige samenstelling van het bestuur weergegeven en de aandachtsgebieden (portefeuilles) van de verschillende bestuursleden. Daaronder zijn de voorzitters en/of aanspreekpunten opgenomen van de meeste commissies en de belangrijkste functionarissen.

Bestuur

Naam Rol Contact Portefeuille
Coen Staal Voorzitter voorzitter@ckvmia.nl

Woordvoerder

Externe contacten

Vertrouwenspersoon

Trimmen

Evert Nagel Financiën en Accomodatiezaken penningmeester@ckvmia.nl

Financiën

Accommodatie & materiaal

Tennis

Simone van Sweden Korfbalzaken korfbalzaken@ckvmia.nl

Korfbalzaken

Arianne van Middendorp Organisatie en administratie bestuur@ckvmia.nl

Secretaris

Communicatie

Ledenwerving en -administratie

Coen Wilders Verenigingsleven coen.wilders@ckvmia.nl

Verenigingsleven
Clubvan50

Commissies

Voorzitter

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Trimmen Freek Kennis trimmen@ckvmia.nl
Vertrouwenspersoon Jiska de Graaf vertrouwenspersoon@ckvmia.nl

Korfbalzaken

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Jeugd technische commissie (JTC) Emma Spruitenburg jtc@ckvmia.nl
Senioren technische commissie (STC) Marloes van Os stc@ckvmia.nl
Scheidsrechterscoördinator Joachim Terra scheidsrechters@ckvmia.nl
Wedstrijdsecretariaat senioren Inge Droogendijk wedstrijdsecretariaat@ckvmia.nl
Wedstrijdsecretatiaat jeugd Elja Kraan jeugdwedstrijdsecretariaat@ckvmia.nl
Oefenwedstrijden Maarten van der Scheer oefenwedstrijden@ckvmia.nl
Toernooicommissie Vacature  

Financiën, accommodatie en materiaal

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Financiën Henk van der Scheer penningmeester@ckvmia.nl
Sponsoring Remco Lansink sponsoring@ckvmia.nl
Accommodatie Jeroen van der Laan accommodatiezaken@ckvmia.nl
Keuken / Inkoop Rien Mulder accommodatiezaken@ckvmia.nl
Materiaalcommissie Joris Bos-Moes materiaalcommissie@ckvmia.nl
Kledingcommissie Irene van den Brink kledinglijn@ckvmia.nl
Tennis Evert Nagel tennis@ckvmia.nl
Team Gastvrij Bianca Mulder  

Organisatie en administratie

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Schoolkorfbal Annebeth Venema schoolkorfbal@ckvmia.nl
Communicatiecommissie / pers Vacature communicatie@ckvmia.nl
Ledenwerfcommissie vacature ledenwerving@ckvmia.nl
Ledenadministratie Renate Vergeer ledenadministratie@ckvmia.nl

Verenigingsleven

Commissie Voorzitter/aanspreekpunt Contact
Jeugdactiviteitencommissie (JAC) Babette Martens jac@ckvmia.nl
Seniorenactiviteitencommissie (SAC) Milou van Driel feestcommissie@ckvmia.nl
Ondersteuning Team Ouders Hanneke Nagel  
Club van 50 Perry Snijders clubvan50@ckvmia.nl
Slotdagcommissie Annebeth Venema  
Kampcommissie Corina Spruitenburg  
MIA maniacs Sybren van den Brink  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!