Home
Nieuws
Vereniging
Arbitrage
MIA in beeld
Historie & Ambitie
Vacatures
Bestuur en commissies
Beleid Korfbalzaken
Verhuur
Competitie
Programma
Uitslagen
Jaarplanning
Teams
Senioren
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
MW1
A-jeugd
A1
A2
A3
B-jeugd
B1
B2
B3
B4
C-jeugd
C1
C2
C3
C4
D-jeugd
D1
D2
D3
D4
E-jeugd
E1
E2
E3
E4
E5
E6
E7
F-jeugd
F1
F2
F3
Kangoeroe Klup
Sponsoring
Onze Sponsors
Sponsorpakketten
Club van 50
Sponsorkliks
Lid Worden?
Eerst even kennismaken
Lid Worden
Informatie lidmaatschap
Voor de kleintjes
Tennis en trimmen
Webshop
Contact
Contact
Routegegevens
FAQ
Dringende zaken
Mijn MIA
Home
Nieuws
Vereniging
+
Arbitrage
MIA in beeld
Historie & Ambitie
Vacatures
Bestuur en commissies
Beleid Korfbalzaken
Verhuur
Competitie
+
Programma
Uitslagen
Jaarplanning
Teams
+
Senioren
+
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
MW1
A-jeugd
+
A1
A2
A3
B-jeugd
+
B1
B2
B3
B4
C-jeugd
+
C1
C2
C3
C4
D-jeugd
+
D1
D2
D3
D4
E-jeugd
+
E1
E2
E3
E4
E5
E6
E7
F-jeugd
+
F1
F2
F3
Kangoeroe Klup
Sponsoring
+
Onze Sponsors
Sponsorpakketten
Club van 50
Sponsorkliks
Lid Worden?
+
Eerst even kennismaken
Lid Worden
Informatie lidmaatschap
Voor de kleintjes
Tennis en trimmen
Webshop
Contact
+
Contact
Routegegevens
FAQ
Dringende zaken
Mijn MIA
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
6 apr. 09:00
De Meeuwen F2 - MIA F3
Sportpark Putter Eng
6 apr. 09:00
ODIK/JansenvdGrift E3 - MIA E4
Sportpark Oosterbos
6 apr. 09:00
Spirit E4 - MIA E5
Sportcomplex De Voorde
6 apr. 09:00
Sparta (N)/Djops D3 - MIA D3
Sportpark Luxool
6 apr. 09:30
De Meeuwen D5 - MIA D4
Sportpark Putter Eng
6 apr. 09:30
Fiducia C1 - MIA C2
Sportpark Fletiomare Oost
6 apr. 10:00
MIA F2 - Spirit F1
Veld MIA
6 apr. 10:00
MIA E6 - Spirit E6
Veld MIA
6 apr. 10:00
MIA C3 - Unitas/Perspectief C5
Veld MIA
6 apr. 10:00
Victum F2 - MIA F4
Sportpark Weteringhoek
6 apr. 10:00
Sparta (N)/Djops E1 - MIA E1
Sportpark Luxool
6 apr. 10:15
MIA B1 - KZ/Keukensale.com B2
Veld MIA
6 apr. 10:30
DVO/Transus A5 - MIA A3
Sportpark De Eikelhof
6 apr. 11:00
MIA F1 - SKF F1
Veld MIA
6 apr. 11:00
MIA E3 - Antilopen/Bloemendal Bouw E2
Veld MIA
6 apr. 11:00
MIA C4 - Revival C1
Veld MIA
6 apr. 11:15
MIA B2 - Dindoa B2
Veld MIA
6 apr. 11:15
Dindoa D1 - MIA D1
De Zanderij (Dindoa)
6 apr. 11:30
MIA A1 - Synergo A1
Veld MIA
6 apr. 12:00
MIA E2 - De Meeuwen E2
Veld MIA
6 apr. 12:00
MIA D2 - De Meeuwen D4
Veld MIA
6 apr. 12:00
De Meeuwen A3 - MIA A2
Sportpark Putter Eng
6 apr. 12:20
Antilopen/Bloemendal Bouw B4 - MIA B3
Burgermeester Buiningpark
6 apr. 12:30
MIA 4 - DOS (W) 2
Veld MIA
6 apr. 13:00
MIA C1 - Woudenberg C1
Veld MIA
6 apr. 14:00
MIA A4 - HKC (U) A1
Veld MIA
6 apr. 14:00
MIA 10 - Revival 2
Veld MIA
6 apr. 14:00
De Meeuwen 4 - MIA 7
Sportpark Putter Eng
6 apr. 14:10
RDZ 4 - MIA 8
Bisonpark
6 apr. 15:00
Oost-Arnhem 2 - MIA 2
Oost-Arnhem Arena
6 apr. 15:15
Dindoa 4 - MIA 3
De Zanderij (Dindoa)
6 apr. 15:30
MIA 6 - HKC (U) 5
Veld MIA
6 apr. 15:30
MIA 9 - De Eemvogels 2
Veld MIA
6 apr. 15:30
Antilopen/Bloemendal Bouw 3 - MIA 5
Burgermeester Buiningpark
6 apr. 15:30
Wageningen 1 - MIA 1
Binnenveld
10 apr. 20:00
Revival MW1 - MIA MW1
Sportpark Overbeek
17 apr. 20:15
MIA MW1 - ODIK/JansenvdGrift MW1
Veld MIA
20 apr. 09:00
MIA E5 - Sparta (N)/Djops E2
Veld MIA
20 apr. 09:30
Telstar/Schoonderbeek F1 - MIA F1
Sportpark Middelaar
20 apr. 09:30
Dindoa C4 - MIA C3
De Zanderij (Dindoa)
20 apr. 09:45
Reehorst '45 B2 - MIA B2
Sportcomplex 't Schuttersveld
20 apr. 10:00
MIA F3 - ODIK/JansenvdGrift F3
Veld MIA
20 apr. 10:00
MIA E4 - De Meeuwen E4
Veld MIA
20 apr. 10:00
MIA D4 - Huizen D2
Veld MIA
20 apr. 10:00
DWS E1 - MIA E6
Sportveld DWS
20 apr. 10:00
DWS C1 - MIA C4
Sportveld DWS
20 apr. 10:15
MIA B3 - Synergo B2
Veld MIA
20 apr. 10:30
Dindoa C1 - MIA C1
De Zanderij (Dindoa)
20 apr. 10:40
Telstar/Schoonderbeek E1 - MIA E3
Sportpark Middelaar
20 apr. 11:00
MIA F4 - Telstar/Schoonderbeek F2
Veld MIA
20 apr. 11:00
MIA E1 - Woudenberg E1
Veld MIA
20 apr. 11:00
MIA D3 - Spirit D4
Veld MIA
20 apr. 11:00
Woudenberg F1 - MIA F2
Sportpark De Grift
20 apr. 11:05
BEP B1 - MIA B1
k.v. B.E.P.
20 apr. 11:30
MIA D1 - Sparta (N)/Djops D1
Veld MIA
20 apr. 11:30
MIA A3 - Sparta (N)/Djops A4
Veld MIA
20 apr. 11:30
Antilopen/Bloemendal Bouw D2 - MIA D2
Burgermeester Buiningpark
20 apr. 12:00
Woudenberg E4 - MIA E2
Sportpark De Grift
20 apr. 12:30
MIA 7 - Wolderwijd/DYZLE 3
Veld MIA
20 apr. 12:30
Hellas '63 3 - MIA 9
Sportpark De Wiltsangh
20 apr. 12:30
Spirit A1 - MIA A1
Sportcomplex De Voorde
20 apr. 13:00
MIA C2 - SKF C2
Veld MIA
20 apr. 14:00
MIA 2 - Wageningen 4
Veld MIA
20 apr. 14:00
DWS 4 - MIA 10
Sportveld DWS
20 apr. 14:00
Telstar/Schoonderbeek 3 - MIA 4
Sportpark Middelaar
20 apr. 14:15
MIA A2 - KCD A1
Veld MIA
20 apr. 15:00
Unitas/Perspectief A3 - MIA A4
Het Slingerbos
20 apr. 15:30
MIA 1 - SKF 1
Veld MIA
20 apr. 15:35
MIA 5 - Huizen 2
Veld MIA
20 apr. 15:50
Hebbes 2 - MIA 6
Sportcentrum Olympos/De Uithof
20 apr. 17:00
MIA 8 - Koveni 4
Veld MIA
20 apr. 17:00
MIA 3 - Synergo 3
Veld MIA
24 apr. 20:15
MIA MW1 - Nova MW1
Veld MIA