Oefenwedstrijden start seizoen '20-'21

5 juli 2020 22:15


Hieronder een overzicht van alle oefenwedstrijden.

Oefenwedstrijden 1e helft veld '20 -'21
         
         
Di 25-8-'20     Scheidsrechters
20:45 MIA 1  - Telstar 1 HOOFDVELD Micha (Antilopen)
19:30 MIA 2  - Telstar 2 HOOFDVELD Kurt (Telstar)
20:00 Sparta (N) A1  - MIA A1    
18:30 Telstar B1  - MIA B1    
19:00 MIA C1  - Telstar C1 TALENTENVELD 1 Jeroen B (+ René)
         
Za 29-8-'20 Scheidsrechters
15:30 MIA 1  - Rheko 1 HOOFDVELD Rolf
14:00 MIA 2  - Rheko 2 HOOFDVELD Gerben
12:30 MIA 3  - Wit-Blauw 3 TALENTENVELD 1 Joachim
17:00 MIA 4  - OVVO 4 TALENTENVELD 1 Jan N
15:30 MIA 5  - OVVO 5 TALENTENVELD 1 Roy
14:00 MIA 6  - Rheko 3 TALENTENVELD 1 Bram N
14:15 MIA 7  - Sparta (N) 4 TALENTENVELD 3 Brian
15:30 MIA 8  - Sparta (N) 5 TALENTENVELD 3 Martijn
13:00 MIA 9  - Telstar 4 TALENTENVELD 3 Robin
13:00 MIA 10  - Synergo 9 TALENTENVELD 2 Michiel S
12:30 MIA A1  - EKVA A1 HOOFDVELD Maarten
15:30 MIA A2  - Sparta (N) A2 TALENTENVELD 2 Jiska de G
14:15 MIA A3  - Sparta (N) A3 TALENTENVELD 2 Joyce
11:20 MIA B1  - Sparta (N) B1 HOOFDVELD Joachim
10:10 MIA B2  - Sparta (N) B2 HOOFDVELD Max
11:15 MIA B3   TALENTENVELD 1 Jafeth
11:40 Sparta (N) C1  - MIA C1    
10:30 Sparta (N) C2  - MIA C2    
11:40 Sparta (N) C3  - MIA C3    
10:30 Sparta (N) C4  - MIA C4    
12:00 MIA D1  - Telstar D1 TALENTENVELD 3 Mijke
10:00 MIA D2   TALENTENVELD 3 Adela
11:00 MIA D3  - Wit-Blauw D3 TALENTENVELD 3 Marloes v O
9:00 MIA D4   TALENTENVELD 3 Robin H
10:00 Telstar E1  - MIA E1    
10:00 MIA E2  - Antilopen E1 TALENTENVELD 2b Mette
11:00 MIA E3  - Dindoa E4 TALENTENVELD 2a Danny
10:00 Telstar E3  - MIA E4    
10:00 Telstar E4  - MIA E5    
11:00 MIA E6  - Antilopen E2 TALENTENVELD 2b Michelle vd W
12:00 MIA E7  - Dindoa E5 TALENTENVELD 2b Kylian
9:00 MIA F1  - Dindoa F1 TALENTENVELD 2a Remco v W
10:00 MIA F2  - Dindoa F2 TALENTENVELD 2a Nikki
12:00 MIA F3  - Antilopen F1 TALENTENVELD 2a Amber
         
         
Di 1-9-'20       Scheidsrechters
20:45 MIA 1  - Spirit 1 HOOFDVELD Gerben
19:30 MIA 2  - Spirit 2 HOOFDVELD Roy T
20:00 MIA A1  - Telstar A1 TALENTENVELD 1 Jeroen B
18:30 Antilopen B1  - MIA B1    
19:00 MIA C1  - Antilopen C1 TALENTENVELD 1 Mathijs G
18:30 Sparta (N) D1  - MIA D1    
18:30 MIA D2  - Sparta (N) D2 TALENTENVELD 3 Lineke
18:00 Sparta (N) E1  - MIA E1    
18:00 MIA E2  - Sparta (N) E2 TALENTENVELD 2a MIA S8
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!